У Кабінеті міністрів України планують збільшити обсяги фінансування ремонту та будівництва доріг шляхом детінізації ринку паливно-мастильних матеріалів.

Про це Гончарук повідомив під час спілкування з журналістами 30 серпня, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас на наступний рік готується стратегія по дорогах. Ми очікуємо, що кожного року ми будемо значно збільшувати фінансування будівництва доріг. Додаткові кошти ми плануємо отримати завдяки наведенню ладу з виплатою акцизів — потрібно прибрати «тінь» з ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас багато заправок, з яких бюджет нічого не отримує», — повідомив Гончарук.

Він також додав, що хотів би збільшити обсяги фінансування ремонту доріг в Україні на 2020 рік вдвічі проти запланованих попереднім урядом 75 мільярдів гривень, однак остаточне рішення з цього приводу буде після завершення роботи над стратегією щодо дорожнього господарства.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що там розробляють програму ремонту доріг на наступні 5 років. Цією програмою, зокрема, передбачається обсяг фінансування галузі на рівні 500 мільярдів гривень.

Напередодні в Офісі президента повідомляли, що планують залучити у сферу ремонту доріг в Україні 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що у 2019 році на фінансування ремонту та будівництва автошляхів в Україні передбачено 56 мільярдів гривень. У 2020 році цю суму планують збільшити до 75 мільярдів гривень.

Раніше у Міністерстві інфраструктури прогнозували, що до 2022 року Україна витратить на ремонт доріг 300 мільярдів гривень.

10 березня повідомлялось, що заступник міністра інфраструктури потрапив у ДТП на Закарпатті через ями на дорогах.

Поділитись: