Заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань під час поїздки на Закарпаття потрапив у ДТП через ями на дорогах.

Як повідомив Довгань, пригода трапилась на дорозі національного значення Н09 неподалік від кордону з Румунією, де, за його словами, дорожнє покриття практично відсутнє.

«Повна відсутність дорожнього покриття на Н09, дорога вздовж державного кордону з Румунією і з'єднує декілька районів. Наша машина навіть через яму вилетіла в кювет, добре, що швидкість була 20 км/год і тільки вирвало колесо», — написав заступник міністра на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що цьогоріч на ремонт доріг виділили 600 млн гривень і, на його думку, першочергово треба приділити увагу трасам Київ—Чоп та Мукачево—Рахів. «Мінінфраструктури вибило цього року 200 млн грн на дорогу Н09 Рахів — Хуст і проводить переговори з Румунією про будівництво нового мостового переходу через Тису в с. Біла Церква у Солотвино», — написав Довгань.

Нагадаємо, раніше в уряді пропонували законодавчо дозволити областям брати кредити у міжнародних фінансових організацій для проведення ремонту доріг.

За підсумками 2018 року місцеві органи влади розмістили на депозитах 26 мільярдів гривень. В уряді вважають, що ці кошти «працюють неефективно», адже за них мають фінансувати будівництво та ремонт місцевих доріг, медицину тощо.

У 2018 році в Мінінфраструктури повідомили, що ремонт 1 кілометра дороги коштує 10 мільйонів гривень.

Поділитись: