Міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що експеримент із використання електронних освітніх матеріалів у пілотних школах завершився негативно через незадовільну якість електронних освітніх матеріалів.

Про це вона сказала в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Міністерство оголосило конкурс, але те, що нам подали виробники, — це просто жах. Я особисто переглянула всі ці підручники — це жах, який треба заховати й більше нікому не показувати. Я не можу допустити, щоб таке закуповувалося за громадські кошти й потрапляло в школи», — сказала вона.

Очільниця Міносвіти зазначила, що з підручниками, які запропонували виробники, якість освіти не зміниться.

«Це не можна назвати електронними освітніми матеріалами — це просто якісь pdf-ки, в яких десь прибудували звук, десь фігурку, яка рухається, і намагаються нам продати за мільйони гривень», — додала вона.

Новосад наголосила, що її відомство робитиме другу спробу запровадження електронних підручників в освітній процес: будуть нові вимоги до експертизи електронних підручників та нові нормативні документи щодо запровадження ініціативи.

Нагадаємо, ще у вересні 2016-го Міністерство освіти та науки повідомило, що буде наполягати при закупівлі підручників на виданні їх електронної версії. Таку ідею підтримала і чинна міністерка Ганна Новосад.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile