Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що нову дорогу, яка має з’єднати Маріуполь з рештою неокупованих міст України планують добудувати до 18 жовтня.

Про це Гончарук повідомив під час спілкування з журналістами 30 серпня.

«Цього року для нас неймовірно важливо побудувати дорогу на Маріуполь… Це місто українське, воно зараз знаходиться у такому-собі логістичному острові. Для того, щоб туди добратися, потрібно витратити чи не добу. Так не може бути», — заявив Гончарук.

Він зазначив, що 18 жовтня у Маріуполі проведуть інвестиційний форум, і до цієї дати нову дорогу до міста мають добудувати.

«Уже місяць там триває будівництво і вдень, і вночі. Може трохи менше, не на всій протяжності, але зараз там працюють максимально», — додав Гончарук.

За його словами, уряд планує збільшити видатки на ремонт та будівництво доріг. Кошти на це планують отримати за допомогою детінізації ринку паливно-мастильних товарів.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що там розробляють програму ремонту доріг на наступні 5 років. Цією програмою, зокрема, передбачається обсяг фінансування галузі на рівні 500 мільярдів гривень.

Напередодні в Офісі президента повідомляли, що планують залучити у сферу ремонту доріг в Україні 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що у 2019 році на фінансування ремонту та будівництва автошляхів в Україні передбачено 56 мільярдів гривень. У 2020 році цю суму планують збільшити до 75 мільярдів гривень.

Раніше у Міністерстві інфраструктури прогнозували, що до 2022 року Україна витратить на ремонт доріг 300 мільярдів гривень.

10 березня повідомлялось, що заступник міністра інфраструктури потрапив у ДТП на Закарпатті через ями на дорогах.

Поділитись: