ENRU

Новий адвокат Януковича заявив, що йому потрібно 3 місяці на ознайомлення зі справою

Новий державний захисник екс-президента України Віктора Януковича Максим Герасько вважає, що для ознайомлення зі справою про звинувачення екс-президента в державній зраді йому буде потрібно не менше трьох місяців.

Про це він заявив журналістам перед засіданням, передає «Інтерфакс-Україна».

«За попереднім мого досвіду і в інших складних справах, вважаю, що не менш трьох місяців», — сказав Герасько.

Він зазначив, що 10 робочих днів з моменту, коли йому було видано відповідне доручення, вкрай недостатньо для вивчення матеріалів справи.

«Це нереальний термін. Крім того, офіційно я ще не вступив у справу, оскільки для вступу в справу має бути вирішено питання відводів. Можливо, у мене є конфлікти інтересів у інших справах. Це вирішується на першому судовому засіданні. Тобто офіційно можна говорити про ознайомлення зі справою після першого судового засідання, це правильно буде», — сказав він.

Адвокат заявив, що має намір просити більше часу на ознайомлення зі справою.

«Звичайно буду, оскільки понад 50 томів. Крім того, є звукозапису попередніх судових засідань. Крім того, потрібно ознайомитися з матеріалами справи в прокуратурі. Це вимагає часу. Я не буду формальним адвокатом. Я давав присягу адвоката і виконуватиму свої обов'язки сумлінно і чесно», — підкреслив він.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. 6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката. Ним став Віталій Мешечок, взяв самовідвід 17 серпня.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що Януковичу нададуть державних захисників у разі відкликання своїх адвокатів.

Також нагадаємо, що вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram