У програмі «Громадське.Схід» о 21:00 розповідаємо, за якими правилами тепер можна буде потрапити на Донбас і хто ці правила встановлюватиме та регулюватме.

З початком Операції об'єднаних сил на Донбасі почне діяти особливий порядок. Уся територія Донецької та Луганської областей буде розділена на зону безпеки та зону бойових дій.

У програмі «Громадське.Схід» о 21:00 розповідаємо, за якими правилами тепер можна буде потрапити на Донбас і хто ці правила встановлюватиме та регулюватме.

Також в ефірі: 

  • Донецьку фільтрувальна станцію знову обстріляли цього тижня. В Ясинуватій під обстріл потрипили мирні жителі. Про загострення ситуації на Донбасі говоримо з заступником голови СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом.
  • Чому за 4 місяці уряд досі не виплатив 100 тисяч звільненим з полону, як і обіцяв. Говоримо з колишнім полоненим Володимиром Фомічовим.
  • Фронтові ліквідатори. Історія сімей, що лікувідовували аварію на Чорнобильській АЕС, а тепер живуть на Донбасі
  • Гогольфест в Маріуполі. Як міжнародний театральний фестиваль наважився поселитись цього року не лише біля моря, а й біля фронту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Схоже на війну, але не стріляли» — ліквідатори аварії на ЧАЕС з прифронтової Старогнатівки (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: