УКРАЇНА

Новий транш МВФ Україні надійде восени — Нацбанк

12 квітня, 2018 15:55
УКРАЇНА/Новий транш МВФ Україні надійде восени — Нацбанк
Зберегти
Вигляд
Національний банк України очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

Національний банк України очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

Про це заявив заступник голови НБУ Дмитро Салогуб на монетарному брифінгу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Сума нового траншу МВФ має складати 2 мільярди доларів.

За словами Салогуба, в НБУ не володіють точною інформацією про дату надходження чергової порції макрофінансової допомоги Україні. В той же час, за технічними розрахунками Нацбанку, кошти мають надійти саме у третьому кварталі.

«Наприкінці наступного тижня пройдуть традиційні весняні зустрічі МВФ, де буде присутня українська делегація», — сказав Салогуб.

За його словами, на цій зустрічі обговорять не лише програму макрофінансової допомоги МВФ, але й зустріч з іншими міжнародними фінансовими організаціями.

Раніше член ради НБУ Тимофій Милованов заявляв, що нові транші МВФ є малоймовірними через відсутність необхідних реформ в Україні.

Президент Петро Порошенко заявив, що міжнародні донори не можуть диктувати закони для України.

Також в НБУ повідомили, що не підвищуватимуть облікову ставку в Україні.

Також повідомлялось, що центральний банк витратив понад 1,5 мільярдів доларів на обслуговування державного боргу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Національний банк України змінив підхід до продажу валюти на міжбанківському ринку

Більше про:
# НБУ
# МВФ
Пов`язані новини