УКРАЇНА

Новим керівником Укроборонпрому призначили главу Укрспецекспорту Букіна

21 лютого, 2018 17:56
УКРАЇНА/Новим керівником Укроборонпрому призначили главу Укрспецекспорту Букіна
Зберегти
Вигляд
lead
Новим керівником державного концерну Укроборонпром став гендиректор Укрспецекспорту Павло Букін.

Новим керівником державного концерну Укроборонпром став гендиректор Укрспецекспорту Павло Букін.

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

«Я дякую за роботу колишньому очільнику Роману Романову і бажаю плідної праці новому керівнику концерну панові Павлові Букіну», — написав президент у Facebook.

Також Порошенко додав, що Укроборонпром стане першим в історії України державним промисловим об‘єднанням, яке пройде міжнародний аудит.

«І врешті-решт, це має бути вертикально інтегрована компанія, яка працює у відповідності до кращих міжнародних стандартів прозорості, відкритості та ефективності», — відзначив президент.

Букін з квітня 2015 року виконував обов’язки гендиректора Укрспецекспорту, з лютого 2016-го був керівником компанії. У 2012-2013 роках працював заступником гендиректора Укроборонпрому.

Нагадаємо, генеральний директор держпідприємства Укроборонпром Роман Романов написав заяву про звільнення.

До того прем'єр-міністр Гройсман заявив, що ініціює звільнення керівника Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. 

«Сказано — не зроблено — до побачення, шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення», — сказав Гройсман.

У свою чергу, глава Укроборонпрому Роман Романов заявив, що концерн не має стосунку до заборгованості по зарплатні на суднобудівних заводах, через яку Гройсман хоче його звільнити.

Більше про:
# Укроборонпром
Пов`язані новини