ENRU

Новим керівником Укроборонпрому призначили главу Укрспецекспорту Букіна

61b42f7cf0aef59d2
Павло Букін (у синьому) на зустрічі з делегацією Пакистану Фото: Міноборони

Новим керівником державного концерну Укроборонпром став гендиректор Укрспецекспорту Павло Букін.

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

«Я дякую за роботу колишньому очільнику Роману Романову і бажаю плідної праці новому керівнику концерну панові Павлові Букіну», — написав президент у Facebook.

Також Порошенко додав, що Укроборонпром стане першим в історії України державним промисловим об‘єднанням, яке пройде міжнародний аудит.

«І врешті-решт, це має бути вертикально інтегрована компанія, яка працює у відповідності до кращих міжнародних стандартів прозорості, відкритості та ефективності», — відзначив президент.

Букін з квітня 2015 року виконував обов’язки гендиректора Укрспецекспорту, з лютого 2016-го був керівником компанії. У 2012-2013 роках працював заступником гендиректора Укроборонпрому.

Нагадаємо, генеральний директор держпідприємства Укроборонпром Роман Романов написав заяву про звільнення.

До того прем'єр-міністр Гройсман заявив, що ініціює звільнення керівника Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. 

«Сказано — не зроблено — до побачення, шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення», — сказав Гройсман.

У свою чергу, глава Укроборонпрому Роман Романов заявив, що концерн не має стосунку до заборгованості по зарплатні на суднобудівних заводах, через яку Гройсман хоче його звільнити.