УКРАЇНА

Новим ватажком «ДНР» може стати хтось із українських екс-політиків, які втекли до РФ — журналіст

31 серпня, 2018 21:58
УКРАЇНА/Новим ватажком «ДНР» може стати хтось із українських екс-політиків, які втекли до РФ — журналіст
Зберегти
Вигляд
Новим ватажком бойовиків «ДНР» можуть призначити когось із колишніх українських політиків-втікачів, які перебувають у Росії.

Новим ватажком бойовиків «ДНР» можуть призначити когось із колишніх українських політиків-втікачів, які перебувають у Росії.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив журналіст, редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука.

«Формально, за всіма ознаками, усі повноваження зараз знаходяться у Дениса Пушиліна, він є головою народної ради так званої «ДНР», і він зараз в принципі має бути представником окупованих районів», — сказав Мацука.

Водночас, за його словами, у випадку з призначенням нового ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника «ця логіка не працювала».

«Було фактично призначено Пасічника без виборів і обговорень. Таким чином, думаю, і зараз буде призначення нового керівника. І цілком ймовірно, що це буде хтось із українських політиків-втікачів, які базують вже 4 роки у Москві», — наголосив журнаілст.

Він зазначив, що одним із таким претендентів є екс-прем'єр України Микола Азаров.

«Там є декілька претендентів, окрім Бобкова є прізвище Ходаковського, є прізвище Азарова — екс прем‘єра України. Можемо сказати, що остаточного рішення (щодо ватажка бойовиків, ред.) до вбивства Захарченка ми не знали. Але, напевно, якщо вбивство відбулось, то рішення вже прийнято», — вважає Мацука.

31 серпня російські ЗМІ та підконтрольні бойовикам ресурси повідомили, що унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

«Интерфакс» з посиланням на джерело в апараті ватажка самоназваної «ДНР» повідомляє, що від вибуху постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Федеральне російьске агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів».

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної«ДНР» Олександра Захарченка

Пов`язані новини