Так звана «народна рада «ЛНР» задовольнила заяву  Ігоря Плотницького про «відставку за власним бажанням» і призначила «в.о.» Леоніда Пасічника.

Так звана «народна рада «ЛНР» задовольнила заяву  Ігоря Плотницького про «відставку за власним бажанням» і призначила «в.о. глави республіки» Леоніда Пасічника.

Про це повідомляють «ЗМІ» бойовиків.

Раніше стало відомо, що ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький пішов з «посади» за «станом здоров'я».

21 листопада у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Напередодні Плотницький відсторонив так званого «міністра внутрішніх справ» «ЛНР» Ігоря Корнета через «незаконне» проживання у будинку мешканки «ЛНР».

За даними джерел РБК, наближених до радника президента РФ Владислава Суркова, Кремль у конфлікті Плотницького з главою «МВС ЛНР» Корнетом підтримує останнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

23 листопада опозиційне російське видання «Новая газета» повідомило, що ватажок «ЛНР» Плотницький виїхав до Росії.

Після цього з'явилось відео, на якому Плотницький прибуває в аеропорт. Російський письменник Захар Прілєпін, який раніше став заступником командира бойовиків самоназваної «ДНР», повідомив, що летів з Плотницьким одним рейсом Ростов-на-Дону — Москва. Прілєпін додав, що у Плотницького було з собою «все для нового життя», а саме «маленька сумка» і «піджак в чохлі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

ДИВІТЬСЯ«Переворот» в Луганську, великий обмін полоненими та покинуте Широкине

Поділитись: