Хто і чому нападає на активістів і що робить поліція, аби встановити підозрюваних? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

31 серпня у Бердянську вбили учасника бойових дій, місцевого волонтера та активіста Віталія Олешка. Того ж дня у Херсоні облили сірчаною кислотою радницю міського голови Катерину Гандзюк.  Хто і чому нападає на активістів і що робить поліція, аби встановити підозрюваних? Про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Початок суду в США над американським політтехнологом Полом Манафортом у справі можливого втручання Росії у президентські вибори у Штатах. Зокрема, про те, як Манафорт пояснює, чому не сплатив податків з мільйонів доларів, котрі заробив, консультуючи українських колишніх та теперішніх топ-чиновників.
  • Арешти у Вірменії: за що взяли під варту екс-президента?

Ведучий — Остап Яриш.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: У гості до Медведчука, українські гроші Манафорта та суд як шоу

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Поділитись: