УКРАЇНА

«Нині вже»: Перший день роботи Ради та інтерв’ю з екс-заступником голови Адміністрації Президента Шимківим

5 вересня, 2018 11:57
УКРАЇНА/«Нині вже»: Перший день роботи Ради та інтерв’ю з екс-заступником голови Адміністрації Президента Шимківим
Зберегти
Вигляд
4 вересня Верховна Рада вийшла на перше засідання. Три мітинги під її стінами та кілька прийнятих законів – усередині. У студії обговорюємо результати та враження від першого робочого дня Парламенту після відпустки. Очікування та прогнози, популізм та реальні ініціативи – о 20:00 у «Нині вже».

4 вересня Верховна Рада вийшла на перше засідання. Три мітинги під її стінами та кілька прийнятих законів – усередині. У студії обговорюємо результати та враження від першого робочого дня Парламенту після відпустки. Очікування та прогнози, популізм та реальні ініціативи – о 20:00 у «Нині вже».

Також у програмі:

  • Евакуація в окупованому Криму. Через викиди заводу «Кримський титан» концентрація небезпечних речовин у повітрі Армянська перевищила допустимі норми. У місті відбувається евакуація дітей. Що загрожує життю, здоров’ю та майну жителів Арманська та які масштаби екологічної катастрофи?
  • Ексклюзивне інтерв’ю колишнього заступника глави Адміністрації Президента Дмитра Шимківа, який покинув пост в останній день літа – 31 серпня. Говоримо про причини відставки, президентські шанси Порошенка та майбутній перебіг реформ.

Ведучий – Василь Пехньо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Поставив би реформам 3 з плюсом — 4 з мінусом»: екс-заступник голови Адміністрації президента

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Церковна самостійність для України, чого восени чекати від Ради та наслідки вбивства Захарченка

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти