УКРАЇНА

«Нині вже»: Викрадення журналіста, шпигунський скандал в ОБСЄ та експеримент Майдану

18 липня, 2018 21:18
УКРАЇНА/«Нині вже»: Викрадення журналіста, шпигунський скандал в ОБСЄ та експеримент Майдану
Зберегти
Вигляд
У програмі «Нині вже» ведучий Василь Пехньо розбирається в історії викраденого в Україні турецького журналіста. Чи справді це було викрадення, чи таки екстрадиція, про яку мовчать українські силові структури.

У програмі «Нині вже» ведучий Василь Пехньо розбирається в історії викраденого в Україні турецького журналіста. Чи справді це було викрадення, чи таки екстрадиція, про яку мовчать українські силові структури.

Говоримо з дружиною викраденого журналіста — Юсуфа Інана — Катериною, Генпрокуратурою та Мін'юстом, а також з експертами, які пояснять, чому турецькі спецслужби влаштували рейд на опозиційних активістів у різних країнах Європи.

У другій частині програми говоримо про шпигунський скандал в ОБСЄ, чи справді в спостережній моніториноговій місії організації, котра працює на Донбасі завівся шпигун ФСБ і які дані він передавав спецслужбам Росії.

З нами на зв'язку заступник керівника місії — Александр Хуг з реакцією на цей скандал. І наостанок говоримо про експеримент у справі Майдану, який проводитимуть увесь місяць на місці вбивства 48 мітингувальників на вулиці Інститутській у центрі Києва. Про це — із начальником управління спецрозслідувань ГПУ — Сергієм Горбатюком.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  «Нині вже»: MH17 — коли відповість Росія та що не так з Холодницьким

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини