Світ

Обама розкритикував політику Трампа під час виступу в університеті США

8 вересня, 2018 15:37
Світ/Обама розкритикував політику Трампа під час виступу в університеті США
Зберегти
Вигляд
Колишній американський президент Барак Обама під час виступу в університеті в Іллінойсі у США розкритикував Республіканську партію й адміністрацію Білого дому.

Колишній американський президент Барак Обама під час виступу в університеті в Іллінойсі у США розкритикував Республіканську партію й адміністрацію Білого дому.

На думку Обами, нинішній президент США Дональд Трамп «намагається нажитися на невдоволенні американців».

Як повідомляє «Радіо Свобода», екс-президент зазначив, що в американському суспільстві «зростає роз’єднаність, демократія перебуває під загрозою». Також, на його думку, «підриваються відносини з давніми союзниками».

Обама засудив республіканців через те, що вони, за його словами, не бажають захищати демократію чи перевірити політику Трампа.

Він сказав, що це доведеться зробити виборцям під час проміжних виборів у Конгрес у листопаді 2018 року.

Екс-президент США Барак Обама практично припинив політичну діяльність після того, як залишив посаду. Однак він вирішив підтримати демократів на майбутніх виборах.

У США проходить кампанія напередодні проміжних виборів. Вони призначені на 6 листопада. У ході виборів повністю зміниться склад палати представників Конгресу і частина сенаторів.

У липні екс-президент Барак Обама виступив з промовою у Південній Африці на наступний день після зустрічі Дональда Трампа та глави РФ Володимира Путіна у Гельсінкі.

У своїй промові Обама закликав зберегти демократію та попередив про зростання «політики авторитарних правителів». Американські ЗМІ припустили, що Обама мав на увазі лідера США Дональда Трампа.

На посаді президента США Трамп неодноразово критикував політику свого попередника: Трамп відкрито звинувачував адміністрацію Обами в анексії Росією Криму.

Також Трамп раніше звинуватив Обаму у бездіяльності щодо втручання Росії в американські вибори.

Пов`язані новини