Президент США Дональд Трамп вважає, що втручання у вибори, в якому напередодні США звинуватили 12 росіян, мало місце під час президентства його попередника Барака Обами. Відтак, Трамп звинуватив Обаму у бездіяльності щодо втручання Росії.

Президент США Дональд Трамп вважає, що втручання у вибори, в якому напередодні США звинуватили 12 росіян, мало місце під час президентства його попередника Барака Обами.

Про це американський лідер повідомив у Twitter.

«Історія, яку ви чули про 12 росіян учора, відбулася за часів адміністрації Обами, а не адміністрації Трампа. Чому вони (адміністрація Обами, — ред.) не зробили щось із цим, особливо якщо, як повідомлялось, що президент Обама був поінформований ФБР у вересні, до виборів?», — написав Трамп.

Відтак, Трамп звинуватив Обаму у бездіяльності щодо втручання Росії.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

У МЗС Росії, коментуючи звинувачення США, повідомили, що це чергова «пустишка», про яку усі швидко забудуть.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

У списку, зокрема, Євген Пригожин, а також «Агентство інтернет-досліджень» (відоме як «фабрики тролів», співробітники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади) і компанії Пригожина Concord Managament і Concord Catering. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Раніше екс-глава виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт також намагався оскаржити призначення Мюллера. Один суд відхилив його вимогу, інший продовжує розглядати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?

У червні повідомлялося, що компанія наближеного до Путіна бізнесмена оскаржує втручання РФ у вибори президента США.

Поділитись: