Порошенко Петро з цукерок портер автор Дар`я Марченко
Фото:

SERGEY DOLZHENKO/ЕРА

У Києві двоє художників створили портрет чинного президента Петра Порошенка з обгорток цукерок фабрики Roshen. Для цього використали 20 кілограмів цукерок.

Свою роботу Дар'я Марченко та Даніель Грін назвали «Обличчя корупції».

Агентству Reuters Марченко розповіла, що обгортки символізують «пусті обіцянки», які Порошенко давав від початку своєї каденції на посаді президента. Вона зазначила, що в роботі використали не цукерки, а саме обгортки від них — «просто обгортки».

Навколо портрета створили фон з гільз, які нагадують шоколадні батончики. Так автори хотіли нагадати про його бізнес, згадуючи вислів «шоколадний король».

«Шоколанді батончики», вказала Дар'я, також символізують домовини як «втрачені душі українців».

«Позаду ми бачимо країну у стані війни, країну, заповнену домовинами, у той час, як президент живе солодко за будь-яких обставин», — сказала авторка.

Це третя така робота Дар'ї та Даніеля. У 2015 вони створили портрет президента Росії Володимира Путіна з гільз та назвали його «Обличчям війни», а у 2017 — портрет президента США Дональда Трампа з грошей.

Нагадаємо, Порошенко очолив антирейтинг серед кандидатів у президенти, згідно з опитуванням, проведеним соціологічними компаніями КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг.

Нагадаємо, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 14-22 березня, у президентському рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, на 15% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко, а третю позицію посіла лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: