З 25 травня у Києві планують відновити роботу метро. Втім у Міністерстві охорони здоров'я кажуть, що Київ ще не готовий до другого етапу послаблення карантину.

Про це розповів заступник мера Києва Валентин Мондриївський в ефірі «Україна 24».

За його словами, проводити температурний скринінг усіх пасажирів неможливо. Але всі відвідувачі метро мають носити маску та рукавички — за цим слідкуватимуть чергові по станції.

Він додав, що обмежувати кількість людей у метро теж не будуть, бо це неможливо.

Мондриївський нагадав, що з 23 травня з 12:00 у Києві планують відновити роботу наземного транспорту без спецперепусток. Водночас буде обмеження за кількістю людей, які можуть їхати у транспорті, — кількість сидячих місць.

Нагадаємо, у Київській облдержадміністрації вирішили не послаблювати карантин із 22 травня. Водночас їхнє рішення не стосується саме міста Київ. Чи послаблювати карантин у столиці вирішує міський голова.

Поки невідомо, чи з 23 травня працюватиме наземний транспорт та з 25 травня метро. Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну з проханням дозволити послабити у місті карантинні обмеження, попри те, що столиця не відповідає критеріям для послаблення, які раніше затвердив уряд.

Кличко сказав, що хоче відкрити метро з 25 травня, бо «в місті відбувається транспортний колапс».

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діятиме так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: