У Федеральній службі безпеки РФ у Криму затриманих кримських татар звинуватили в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір».

У рамках обшуків, проведених російськими силовиками в анексованому Криму, затримали14 кримських татар.

Про це повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу, голова Комітету захисту прав кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

«В окупованому Криму російські силовики проводять масові обшуки і арешти кримських татар. Затримано 14 осіб: Ельнур Асанов, Рефат Асанов, Ернес Ібрагімов, Рудем Неджи, Ельдар Асанов, Алімдар Бєлялов, Ахмад Сулейманов, Ескендер Люманов, Сулейман Асанов, Тимур Ібрагімов, Мемет Бєлялов, Сейран Салієв, Ернест Аметов і Сервер Зекір’яєв», — написав він .

Уранці 11 жовтня в Бахчисараї силовики прийшли з обшуками до кримських татар

У Федеральній службі безпеки РФ у Криму затриманих кримських татар звинуватили в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір».

5 жовтня суд у Криму продовжив арешт фігурантові справи «Хізб ут-Тахрір» Алієву

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меджліс кримськотатарського народу подав позов проти РФ в Європейський суд

Міжнародна ісламська політична організація «Хізб ут-Тахрір» називає своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті. Водночас відкидає будь-які терористичні методи досягнення мети. Верховний суд Росії заборонив «Хізб ут-Тахрір» у 2003 році, включивши до списку 15 об’єднань, названих «терористичними». Заборону Москва поширює й на територію України в окупованому Криму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile