Так званий Верховний суд в анексованому Криму 5 жовтня продовжив арешт фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліму Алієву до 8 грудня 2017 року.

Так званий Верховний суд в анексованому Криму 5 жовтня продовжив арешт фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліму Алієву до 8 грудня 2017 року.

Про це у Facebook повідомляє об’єднання «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката кримчанина Сергія Легостова.

«До родичів і друзів вийшов адвокат Сергій Легостов. Запобіжний захід Мусліму Алієву залишили без зміни і продовжили до 8 грудня», — йдеться у повідомленні.

Адвокат вважає, що закритий характер судових засідань свідчить про небажання силовиків і суддів бачити велику кількість активістів і людей, що приходять підтримати арештованого.

Алієв, з його слів, тримається впевнено, стійко. Сьогодні він сказав суду: «Я не винен і не скоював ніяких терористичних актів. І я доведу це».

Раніше суд окупованого Криму продовжив арешт фігуранту сфабрикованої російською владою «справи Хізб ут-Тахрір» Рефату Алімову.

У січні 2015 року з справі про організацію «Хізб ут-Тахрір» в Криму були арештовані Руслан Зейтуллаев, Нурі Примов, Рустем Ваит. Пізніше — Ферат Сайфуллаев, в лютому 2016 року — Емір-Усеин Куку, Енвер Бекіров, Муслім Алієв і Вадим Сірук.

У січні 2017 року трьох фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» етапували з СІЗО, Зейтуллаев чекає перегляду справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меджліс кримськотатарського народу подав позов проти РФ в Європейський суд

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: