УКРАЇНА

Обшуки в неповнолітніх кримських татар: в одному з будинків нібито знайшли гільзи

26 липня, 2018 16:24
УКРАЇНА/Обшуки в неповнолітніх кримських татар: в одному з будинків нібито знайшли гільзи
Зберегти
Вигляд
У ході обшуків у неповнолітніх татар в окупованому Криму в будинку Асанова Сейтумера нібито знайшли гізьзи.

В анексованому Криму під час обшуків у неповнолітніх кримських татар в будинку одного з них — Сейтумера Асанова — нібито знайшли гільзи.

Про це повідомила громадська організація «Кримська солідарність».

Обшук у будинку Асанова провели за відсутності будь-кого вдома. За попередньою інформацією, від час обшуку нібито знайшли гільзи, які внесли в протокол у присутності свідків.

Родичі заперечують будь-який зв'язок сина з гільзами. Вони планують оскаржувати дії спецслужб.

Сейтумера Асанова та ще одного підлітка Ескендера Абдувелієва забрали в лікарню для проведення експертизи. Згодом стало відомо, що в лікарні хлопців немає. Працівник поліції повідомив, що їх могли перевезти до Сімферополя.

У підлітків шукали «заборонену літературу, наркотики та зброю».

У травні 2018 року четверо підлітків, яких нині обшукують, зняли прапор Росії з будівлі сільради й викинули. Тоді працівники Центру протидії екстремізму встановили всіх учасників і підлітки вже давали свідчення.

26 липня в окупованому Криму пройшли масові обшуки: в чотирьох будинках в селі Курське Білогірського району та одному — в селі Холодовка під Судаком.

За перші півроку 2018-го у будинках кримських татар в окупованому Криму провели 56 обшуків.

Нагадаємо також, що за перше півріччя 2018 року у Криму  зафіксовано 6 неприродніх смертей, чотири з яких — представників корінного кримськотатарського народу. 

19 липня до будинку фігуранта «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва в анексованому Криму прийшли підконтрольні окупаційній владі силовики.

Пов`язані новини