Війна

ОБСЄ обмежила патрулювання у Луганську через загострення

23 листопада, 2017 12:37
Війна/ОБСЄ обмежила патрулювання у Луганську через загострення
Зберегти
Вигляд
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ обмежила патрулювання в окупованому бойовиками Луганську 21-22 листопада з метою безпеки.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ обмежила патрулювання в окупованому бойовиками Луганську 21-22 листопада з метою безпеки.

Про це йдеться в оперативному звіті місії від 23 листопада.

«У Луганську СММ зафіксувала присутність озброєних осіб 21 і 22 листопада в Луганську, за спостереженнями місії, район у радіусі приблизно 600 метрів від будинку № 38 на вулиці Луначарського був огороджений», — йдеться в повідомленні.

Спостерігачі повідомили про те, що бачили близько 100 невстановлених озброєних осіб, більшість з яких були в масках (або ховали обличчя) і з білими пов’язками на руках.

У цьому ж районі співробітники місії бачили 4 бронетранспортери, у чотирьох різних місцях: на вулиці Котельникова (БТР, БТР-80), на вулиці Лермонтова (БТР), і на вулиці Польського (БТР-70).

Вранці 22 листопада за 20 метрів на південь від перехрестя вулиць Радянської та Лермонтова спостерігачі бачили щонайменше 4 вантажівки військового типу (без номерних знаків), 1  бронетранспортер (типу БТР) і групу з 5 невстановлених озброєних осіб у формі військового типу з білими пов’язками на руках. Вони не дозволили патрулю місії проїхати в південному напрямку по вулиці Лермонтова.

21 листопада президент України Петро Порошенко скликав позачергове засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки та оборони України через загострення ситуації на окупованих територіях Луганщини та Донеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПереворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиціта заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

Більше про:
# Луганськ
# ОБСЄ
Пов`язані новини