ENRU

ОБСЄ закликала звільнити утримуваного на Донбасі журналіста Асєєва

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі Гарлем Деpір висловив стурбованість з приводу утримуваного в самоназваній «ДНР» українського журналіста Станіслава Асєєва та закликав його звільнити.

Про це йдеться на сайті ОБСЄ.

«Я закликаю всіх відповідальних негайно звільнити Станіслава Асеєва. Журналісти та інші медіа  повинні вільно висловлювати свої думки та безперешкодно виконувати свою роботу», — заявив Дерір.

Раніше повідомлялося, що Асєєва арештовано, проти нього незаконно порушена карна справа так званою генеральною прокуратурою самоназваної «ДНР».

20 червня головами журналістських спілок України та Росії зроблена спільна заява із закликом до якнайшвидшого з’ясування долі українського журналіста Станіслава Асєєва, який зник у Донецьку в червні. Документ підписали під час конференції ОБСЄ у Відні.

28 липня у «ДНР» повідомили журналістам РФ про місце утримання українця Асєєва.

Асєєв писав матеріали про життя на окупованому Донбасі для видань «Українська правда», «Дзеркало тижня» і видання «Тиждень», також вів власний блог у Facebook під псевдонімом Станіслав «Васін». За даними журналіста Рахманіна, Асєєву — 27 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram