Організація з безпеки і співробітництва в Європі засудила напад на телеканал «Інтер», що стався 9 травня, коли під будівлю каналу кинули «коктейль Молотова».

Організація з безпеки і співробітництва в Європі засудила напад на телеканал «Інтер», що стався 9 травня, коли під будівлю каналу кинули «коктейль Молотова».

Про це заявив представник ОБСЄ в Європі з питань свободи преси Арлем Дезір.

«Я засуджую вчорашню спробу підпалу каналу «Інтер» у Києві. Збиткам і травмованим запобігли швидкі дії поліції. Насильство ніколи не припустиме. Я закликаю владу України розслідувати атаки та гарантувати безпечну роботу для журналістів», — написав Дезір у Twitter.

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

Представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

9 травня у Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова». На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди». Тим не менше, «Інтер» повністю транслював концерт. 

За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Під офісом «Інтера» влаштували акцію через концерт до 9 травня

Сам Льовочкін заявив, що «ніхто не може відібрати 9 травня»

Удень 10 травня близько сотні людей приїхали до будинку одного з власників телеканалу «Інтер» Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі. Більшість учасників акції — представники «Національного корпусу». Вони розмалювали балончиками стіни будинку та начепили наліпки «Національного корпусу». 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на плановому засіданні 11 травня має розглянути питання щодо концерту «Інтера» до 9 травня, який спричинив мітинги правих рухів.

Поділитись: