Відтепер всі патрулі моніторингової місії на Донбасі їздитимуть тільки по дорогах з твердим покриттям.

Через підрив авто патруля спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на непідконтрольній території Луганщини, спостерігачі змінюють правила патрулювання в зоні конфлікту на Донбасі.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ за 10 квітня.

Повідомляється, що відтепер всі патрулі моніторингової місії на Донбасі їздитимуть тільки по дорогах з твердим покриттям.

«Патрулювання на даному етапі проводиться тільки на дорогах з бетонним, твердим покриттям. Розглядаються також додаткові заходи і вони будуть зроблені, якщо того вимагатимуть», – заявив під час брифінгу перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

Він також додав, що наразі секретаріат ОБСЄ проводить власне розслідування, голова ОБСЄ Себастьян Курц поклав на секретаря завдання провести зовнішню експертизу.

Нагадаємо, 23 квітня близько 11:17 у районі підконтрольного бойовикам н. п. Пришиб Луганської області підірвався автомобіль СММ ОБСЄ.

Внаслідок підриву автомобіля загинув громадянин США, парамедик Джозеф Стоун, поранень дістали громадяни Німеччини та Чеської республіки. 

Після вибуху тіло загиблого доставили на підконтрольну Україні територію.

У самоназваній ЛНР спочатку звинуватили українських військових у встановленні фугасу. Пізніше бойовики заявили, що екіпаж ОБСЄ відхилився від маршруту

Глава ОБСЄ, президент України, а також Генсек НАТО закликали розслідувати підрив місії ОБСЄ на Луганщині.

Пізніше Моніторингова місія оприлюднила відео моменту, коли автівка ОБСЄ наїхала на міну на Луганщині

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: