Президент Володимир Зеленський прокоментував обвал частини будинку в Дрогобичі на Львівщині, анонсувавши аудит усіх житлових будинків в Україні.

Про це глава держави повідомив у Facebook.

«На жаль, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває здебільшого у незадовільному стані — про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що в нового уряду буде завдання провести аудит всіх житлових будинків та розробити «програми приведення до належного стану старих і зведення нових».

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня у Дрогобичі обвалилася частина 4-поверхового житлового будинку. Спершу повідомляли, причиною обвалу став вибух газу, однак потім заявили, що вибух малоймовірний. Поліція відкрила кримінальне провадження за цим фактом і з'ясовує обставини події. А прокуратура відкрила провадження за фактом зловживання службовим становищем.

Наразі відомо про двох загиблих та сімох госпіталізованих. Серед постраждалих 6-річний хлопчик, двоє дівчаток віком 9 та 12 років, 17-річна дівчина, 19-річний хлопець, а також дві жінки віком 39 та 41 рік. віком 39 та 41 рік. Двоє постраждалих, з них 1 дитина, перебувають у важкому стані.

Інформація щодо кількості постраждалих може з часом змінитися, оскільки пошуково-рятувальні роботи тривають.

Поділитись: