Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Дрогобицької міської ради та комунального підприємства.

При це повідомляє пресслужба прокуратури Львівської області.

Це кримінальне провадження об’єднали в одне з відкритим раніше кримінальним провадженням за ознаками ч.3 ст.270-1 КК України (умисне руйнування або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства, що спричинило тяжкі наслідки).

Покарання, передбачене санкціями статей, становить від 5 до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та штрафом від 500 до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня у Дрогобичі обвалилася частина 4-поверхового житлового будинку. Спершу повідомляли, причиною обвалу став вибух газу, однак потім заявили, що вибух малоймовірний. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху і з'ясовує обставини події.

Наразі відомо про двох загиблих та сімох госпіталізованих. Серед постраждалих 6-річний хлопчик, двоє дівчаток віком 9 та 12 років, 17-річна дівчина, 19-річний хлопець, а також дві жінки віком 39 та 41 рік. віком 39 та 41 рік. Двоє постраждалих, з них 1 дитина, перебувають у важкому стані.

Інформація щодо кількості постраждалих може з часом змінитися, оскільки пошуково-рятувальні роботи тривають.

Поділитись: