Війна

Обвинувачення вимагатиме для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн — прокурор

12 жовтня, 2017 14:33
Війна/Обвинувачення вимагатиме для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн — прокурор
Зберегти
Вигляд
Сторона обвинувачення у суді вимагатиме взяти підозрюваного у корупційних схемах заступника міністра оборони Ігоря Павловського під варту із можливістю внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень

Сторона обвинувачення у суді вимагатиме взяти підозрюваного у корупційних схемах заступника міністра оборони Ігоря Павловського під варту із можливістю внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень.

Про це повідомив прокурор Максим Грищук, передає кореспондент Громадського з суду.

Зазначимо, що на суд щодо обрання запобіжного заходу заступнику міністра оборони Ігорю Павловському прийшли кілька десятків офіцерів з Міністерства оборони України.

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.  Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу. Про інших двох затриманих у справі наразі інформації немає: ані хто вони, ані яку роль відігравали в корупційній схемі.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини