Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька не бачить жодної логіки у закидах на свою адресу щодо згортання медичної реформи та нібито впливу на МОЗ народного депутата Михайла Радуцького.

Про це Скалецька заявила в ефірі «Нині вже» на hromadske.

«Я ніяк не пояснюю речі, які для мене не мають жодної логіки. Такі заяви, такі якісь речі, я вже третій місяць не розумію, звідки вони беруться, і в даній ситуації не бачу сенсу їх навіть коментувати», — сказала вона.

Також Скалецька заперечує заяви про нібито вплив депутата Радуцького, який є засновником мережі клінік «Борис», на всю сферу охорони здоров’я країни.

«Ми знов зараз повертаємось, що якісь безпідставні, без жодних аргументів (закиди — ред.), просто так, захотілось сказати у повітря. Давайте не будемо коливати ті речі, які говоряться просто у повітря чи пишуться на парканах», — резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше екс-очільниця МОЗ Уляна Супрун заявляла про «рейдерське захоплення міністерства», на що прем'єр Олексій Гончарук відповів — Скалецька має право сформувати свою команду.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: