Організатори пісенного конкурсу Євробачення та Олімпіади у Токіо у 2020 році роздумують над тим, чи проводити ці події через загрозу китайського коронавірусу, який шириться світом.

Про це сказав голова правління Суспільного мовника, який транслює ці події, Зураб Аласанія у програмі «Мокрик По Живому» в етері hromadske.

«Йдеться про загрози не з нашої сторони, а через захворювання, яке зараз у всьому світі (китайський коронавірус — ред.). І вони серйозно обговорюють не проводити ані Євробачення, ані Олімпіаду», — сказав Аласанія.

За його словами, організатори літньої Олімпіади в Токіо роздумують також над варіантом зробити її «закритою».

«Я не хочу лякати зараз, або панікувати. У них звучить навіть такий дивний термін, як «закрита Олімпіада», що я взагалі не розумію. Вони так її називають. Йдеться, скоріш за все, про те, що глядачі прямо на Іграх будуть відсутні, а залишать тільки спортсменів і медіа. І тоді може так буде», — зазначив Аласанія. 

25 лютого у Міжнародному олімпійському комітеті зазначали, що Олімпійські Ігри, які мають відбутися цього року в Токіо, не планують скасовувати або переносити через епідемію коронавірусу, яка шириться світом.

Поділитись: