Після двох місяців на посаді звільнили в.о. начальника Одеської митниці Дениса Пудрика, якого пов’язували з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Пудрик також був люстрований, але поновився через суд.

Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби.

У повідомленні прямо вказана причина звільнення — негативні результати роботи митниці упродовж часу, що Пудрик був на посаді. Підтвердженням цього стали дані автоматизованих систем.

«Зафіксовані численні випадки заниження вартості імпортованих товарів. Так, за 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту — на 11,6%», — йдеться у повідомленні.

У митниці наголошують, що це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів. Крім звільнення начальника, відомство планує перевірити вказані вище факти.

«У зв'язку зі встановленими фактами Державна митна служба ініціює повний аудит роботи Одеської митниці. Його висновки будуть оголошені після закінчення перевірки», — йдеться у повідомленні.

Хто такий Пудрик

Одеську митницю він очолив у серпні. На митниці працює зі студентських років, тричі очолював кримську митницю. Після Євромайдану підпав під дію закон про люстрацію, але у 2019 році не лише домігся поновлення на посаді, а й отримав майже 700 тисяч гривень компенсації.

На парламентських виборах був у списку «Батьківщини», але його номер був непрохідним. Його пов'язують з Юлією Тимошенко та очільником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Детальніше про Дениса Пудрика та його можливі зв'язки читайте у нашому матеріалі.

Поділитись: