Виконувач обов’язків голови Укртрансбезпеки Михайло Ноняк відсторонений від посади з 17 липня. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Як повідомляє Офіс президента, рішення ухвалене через розслідування корупції в дорожній сфері.

«За значні недоліки в роботі 17 липня був відсторонений від виконання обов'язків керівник Укртрансбезпеки Михайло Ноняк», – ідеться у повідомленні

«Україна щороку витрачає 4 млрд гривень на дороги, а доріг немає. Вони стають дедалі гірші й гірші. Саме через відсутність належного контролю, недотримання встановлених норм ваги автотранспорту та побори з боку працівників цієї державної служби», – сказав Зеленський. 

Нагадаємо, у листопаді 2018-го голова Укратрансбезпеки Михайло Ноняк під час зустрічі з членами Європейської бізнес асоціації використав карту з «російським» Кримом. Через це міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив провести службове розслідування.

У квітні 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян вніс до уряду подання про звільнення голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка. Тоді Омелян заявив, що має достатньо фактів про зловживання Ноняком на його посаді. 11 квітня уряд відсторонив Ноняка від обов'язків. Тимчасовим керівником Укртрансбезпеки став заступник Ноняка В'ячеслав Дідковський. Однак у вересні 2018 року адміністративна перевірка щодо Ноняка завершилася і його відновили на посаді.

Укртрансбезпека є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через міністра інфраструктури. Укртрансбезпека впроваджує державну політику в сфері безпеки на автотранспорті загального користування, міському електротранспорті, залізничному, морському і річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибного господарства).

Поділитись: