УКРАЇНА

Очищення судів, способи тиску на владу та ризики скасування «спрощенки»

17 квітня, 2018 14:54
УКРАЇНА/Очищення судів, способи тиску на владу та ризики скасування «спрощенки»
Зберегти
Вигляд
Дивіться ефір програми «Реформа» о 21:00 на Громадському.

Вже понад рік Вища кваліфікаційна комісія суддів виконує вимоги Майдану – перезапускає і очищує судову систему. Проте Громадська рада доброчесності заявляла, що до складу оновленого Верховного суду ВККС пропустила чверть суддів із негативним висновком ради. Потім ГРД вийшла із процесу оцінювання, заявивши, що «не бажає бути ширмою для імітації реформи».

Про те, на скільки обґрунтовані звинувачення громадських активістів, та як відбувається процес очищення судової системи будемо говорити з Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергієм Козьяковим в ефірі програми «Реформа» о 21:00 на Громадському.

Також у програмі:

Інтерв’ю аналітика The Atlantic Council та редакторки The UkraineAlert Blog Мелінда Герінг, яка розповіла, як тиснути на владу для більш активного впровадження реформ.

Народні депутати Геннадій Чекіта та Андрій Шинькович минулого тижня зареєстрували законопроекти про амністію добровільного задекларованих статків. Якщо закон приймуть, це дозволить чиновникам задекларувати незаконно придбане майно і отримати індульгенцію від кримінального переслідування. Експертка Центру протидії корупції Анастасія Красносільська розповість, які ризики законопроект несе для вже порушених справ проти корупціонерів та як можна буде купити індульгенцію для збагачення в майбутньому.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як за новою системою перевірятимуть якість продуктів та чи є в українців схильність до корупції?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини