Німецький Deutsche Bank, який входить до переліку найбільших у Німеччині та Європі, оголосив про плани масштабної реструктуризації. Так, банк планує скоротити 18 тисяч робочих місць та знизити свої витрати на 6 мільярдів євро до кінця 2022 року.

Про це повідомили у прес-службі банку.

Зазначається, що банк планує змінити свою бізнес-модель. Зокрема, до 2022 року банк планує припинити діяльність з торгівлі акціями на біржі, а всіх своїх клієнтів, які через Deutsche Bank здійснюють купівлю та продаж акцій, переведуть до французького банку BNP Paribas. Туди ж німецький банк передасть відповідні технології та переведе частину персоналу.

Натомість у Deutsche Bank планують розширювати свою діяльність у сфері фінансування торговельних операцій, консалтингу, операціях з валютою та іншими активами.

Загальні витрати банку на проведення реструктуризації оцінюють у 7,4 мільярда євро. Реструктуризація призведе до скорочення 18 тисяч робочих місць, зменшення витрат на 6 мільярдів євро на рік, а також до збільшення прибутковості акцій банку.

Напередодні у Deutsche Bank анонсували передачу 50 мільярдів євро у так званий «поганий банк». Так Deutsche Bank прагне позбутися непрофільних активів та кредитів, що не обслуговуються.

Поділитись: