Учениця школи №8 в Черкасах, що отруїлася через розпилення невідомої речовини, досі перебуває на амбулаторному лікуванні.

Учениця школи №8 в Черкасах, що отруїлася через розпилення невідомої речовини, досі перебуває на амбулаторному лікуванні.

Про це у програмі «Нині вже» на Громадському повідомила мати постраждалої Олена Макаренко.

Вона розповіла, що її доньці ще на тиждень продовжили амбулаторне лікування.

За словами жінки, лікарі спочатку поставили постраждалій діагноз «вегето-судинна дистонія». Також в неї діагностували внутрішньо черепний тиск і розширення судин.

Макаренко додала, що у її доньки два тижні тримається підвищена температура на рівні 37,2-37,4 градуси.

Як зазначила жінка, лікарі не можуть пояснити причин цих симптомів.

Нагадаємо, 8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Вранці 22 травня у школі Харкова розпилили невідому речовину. Повідомлялося, що ідеться про перцевий спрей, усіх дітей евакуювали. Поліція розслідує розпилення речовини у школі Харкова за статтею хуліганство.

Напередодні, 21 травня, зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили в реанімацію. 22 травня дітей мають виписати з лікарні

Поділитись: