УКРАЇНА

Один з адвокатів екс-депутата Шепелєва погрожував зброєю у суді — ГПУ

10 лютого, 2018 10:20
УКРАЇНА/Один з адвокатів екс-депутата Шепелєва погрожував зброєю у суді — ГПУ
Зберегти
Вигляд
Один із захисників екс-народного депутата Олександра Шепелєва 10 лютого у суді погрожував зброєю працівнику ГПУ.

Один із захисників екс-народного депутата Олександра Шепелєва 10 лютого у суді погрожував зброєю працівнику ГПУ.

Про це повідомив заступник начальника відділу процесуального керівництва Головної військової прокуратури Руслан Кравченко, який представляє сторону обвинувачення у Печерському районному суді Києва, повідомляє УНІАН.

«Як було встановлено, один із захисників дістав свою зброю та погрожував, наставивши в бік працівника Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України», — зазначив Кравченко та уточнив, що захисник погрожував пістолетом.

За словами Кравченка, інцидент стався на першому поверсі суду.

Він також зазначав, що після події, на місці працювала поліція, яка фіксувала ситуацію.

Печерський районний суд Києва 10 лютого обрав для колишнього народного депутата Олександра Шепелєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 квітня. 

У Службі безпеки України заявляли про законність дій працівників під час затримання колишнього депутата Олександра Шепелєва.

Колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва затримали за підозрою в замаху на вбивство, банківських махінаціях та ще за низкою проваджень. Коли його привезли на засідання суду для обрання запобіжного заходу, на його обличчі помітили синці.

В Україні колишнього народного депутата підозрюють у вчиненні низки особливо тяжких та тяжких злочинів. Його звинувачували в розкраданні коштів «Родовід Банку» і замовленні кількох убивств, зокрема, банкіра Сергія Кириченка в 2003 році і полковника МВС Романа Єрохіна в 2006-му, а також замаху на вбивство банкіра Сергія Дядечка в 2012 році.

Шепелева затримали 19 березня 2015 року в Росії після того, як влітку 2014 року він утік з лікарні в Києві разом з охоронцем.

У квітні 2015-го Генеральна прокуратура України звернулася до Росії із запитом про видачу Олександра Шепелєва.

Шепелєв був з 2007 до 2010 років членом фракції «БЮТ», у 2010-му членом «Партії регіонів».

 

Пов`язані новини