Низка українських держслужбовців задекларували культові споруди, серед яких церкви, каплиці та частини монастирів.

Низка українських держслужбовців задекларували культові споруди, серед яких церкви, каплиці та частини монастирів.

Про це повідомляють журналісти проекту «Декларації» Bihus.info.

Зокрема, колишня інспекторка Харківської митниці ДФС Ірина Табака задекларувала недобудовану каплицю, площею 295 квадратних метрів, яка знаходиться у власності Релігійного управління Харківського екзархату Української греко-католицької церкви. Декларацію чиновниця подала перед своїм звільненням.

Також серед власників культового майна державна реєстраторка Богородчанської селищної раді Івано-Франківської області, яка володіє 90% будівлі в’їзної брами Домініканського монастиря ХVІІІ століття з добудованими магазином та офісними приміщеннями. Площа брами — 276,6 квадратних метрів.

«Монастирем святого Йосипа площею 273,7 кв. м володіє і чоловік бронзової призерки нашого рейтингу — провідної спеціалістки Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Лесі Домітрак. А новопризначений суддя Конституційного суду Сергій Головатий задекларував 200-метрову Свято-Покровську церкву в селищі Вільшана Черкаської області, яка була споруджена його коштом», — йдеться у розслідуванні журналістів.

Напередодні у НАЗК повідомили, що не виявили порушень у деклараціях міністра оборони Полторака, міністра внутрішніх справ Авакова, секретаря РНБО Турчинова, міністра інформаційної політики Юрія Стеця та інших топ-чиновників.

Раніше у «Реанімаційному пакеті реформ» заявили, що НАЗК знадобиться 3600 років, щоб перевірити всі декларації.

Як повідомлялося, НАЗК внесло припис Авакову через порушення посадовцями Міністерства внутрішніх справ.

Також НАЗК не знайшло порушень в деклараціях міністра соціальної політики Андрія Реви та виконувачки обов’язків глави Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун.

Поділитись: