В Офісі президента Володимира Зеленського підтвердили інформацію про його зустріч з олігархами та представниками великого бізнесу.

Як пише прес-служба глави держави, зустріч була присвячена пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

В ОП повідомили, що Зеленський «обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу».

«Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів», — йдеться у повідомленні.

У прес-службі глави держави заявили, що представники бізнесу погодилися з пропозиціями Зеленського та «пообіцяли надати всю необхідну допомогу».

Раніше «Схеми» повідомили про зустріч Зеленського з олігархами. Ігор Коломойський у коментарі hromadske підтвердив, що був на цій зустрічі: «Був. Зустріч з представниками великого бізнесу».

На запитання, чи обговорювали на зустрічі ситуацію навколо ПриватБанку (сьогодні, 16 березня, відбувається засідання у ключовій справі щодо ПриватБанку), Коломойський відповів: «Ні».

Також у зустрічі, зокрема, брали участь олігархи Рінат Ахметов і Віктор Пінчук, власник холдингу DCH Олександр Ярославський, засновник холдингу «Кернел Групп» Андрій Веревський.

Поділитись: