Президент Володимир Зеленський без попередніх анонсів та повідомлень зібрав на Банковій українських олігархів та великий бізнес.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми», які зафіксували автівки олігархів біля Офісу президента.

Так, близько 17:00 16 березня на території ОП заїхав автомобіль Ріната Ахметова.

«Згодом знімальна група «Схем» зафіксувала тут кортеж власника холдингу DCH Олександра Ярославського та засновника холдингу «Кернел Групп» Андрія Веревського», — йдеться у повідомленні.

Крім того, як зазначають журналісти, за годину до зустрічі з Дніпра до Києва прилетів приватний борт, яким користується олігарх Ігор Коломойський.

Офіс президента поки офіційно не прокоментував цю зустріч.

Нагадаємо, 16 березня Зеленський виступив із відеозверненням, в якому рекомендував уряду вжити низку обмежувальних заходів для недопущення поширення коронавірусу. Зокрема президент хоче заборонити міжміське та міжобласне пасажирське залізничне, авіа та автобусне сполучення, а також закрити метрополітени.

Нагадаємо, 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення.

На сьогодні в Україні відомо про 5 випадків зараження коронавірусом, один з них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині. Четверо інфікованих — у Чернівецькій області.

Поділитись: