В українських містах закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек та заправок. За допомогою додаткових обмежень в Україні намагаються запобігти поширенню коронавірусу.

Як повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, у Запоріжжі закриваються всі заклади, де збираються понад 10 людей.

Це стосуватиметься кінотеатрів, театрів, музеїв, закладів харчування, спортзалів, торговельних залів, усіх ринків тощо.

Обмеження не стосується продуктових магазинів та аптек.

Комунальний громадський транспорт працюватиме без змін.

У бюджеті міста додатково передбачено 100 млн гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу.

Як повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, в Івано-Франківську також з 17 березня працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки та заправки.

Також обмежується прийом у ЦНАП і філіях Департаменту соціальної політики. Залишаються послуги тільки в онлайн-доступі.

Як повідомляє Міська рада Миколаєва, з 17 березня у Миколаєві також працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки і заправки.

З 17 березня у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Також максимально обмежується пересування людей між Києвом та іншими населеними пунктами.

З 16 березня в Одесі та Львові закрили усі заклади, в яких присутні понад 10 людей. Виняток — продуктові магазини та аптеки.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриє кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення.

В Україні відомо про п'ять випадків зараження коронавірусом. Один із них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині.

Поділитись: