У Міністерстві закордонних справ Росії відреагували на заяву українського музиканта Олега Скрипки щодо «гетто» для людей, які «не можуть вивчити українську».

У Міністерстві закордонних справ Росії відреагували на заяву українського музиканта Олега Скрипки щодо «гетто» для людей, які «не можуть вивчити українську». Реакцію виклала у мережі Facebook речниця відомства Марія Захарова.

Раніше в інтерв’ю «Українській правді» на тему українізації радіоефіру, музикант назвав неспроможних вивчити українську мову «дебілами».

«Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз «дебілізм». Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм «Володимирський централ», — сказав Скрипка.

У відповідь на це речниця російського МЗС запропонувала прикрасити банерами з цією ідеєю Київ напередодні Євробачення-2017, що відбудеться в середині травня.

«Це треба оформити у вигляді розтяжок і повісити від аеропорту «Бориспіль» до Крещатика: «Вітаємо учасників Євробачення. Почувайте себе як у Європі: ми будуємо гетто для дебілів, які не говорять українською», — написала Захарова.

Олег Скрипка — фронтмен рок-гурту «Воплі Відоплясова», створеного у 1986 році. Гурт швидко набрав популярність у СРСР та за кордоном — зокрема, у Франції.

З 1991 по 1996 рік «Воплі Відоплясова» працювали у Парижі і до 2000-х заробили собі міжнародну популярність. Гурт активний до сьогоднішнього дня і дає концерти по всьому світу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: