Світ

Олігарха Фукса не затримували і пустили до Мексики — глава МЗС

Телеканал «Прямий»
Світ/Олігарха Фукса не затримували і пустили до Мексики — глава МЗС
Зберегти
Вигляд
Українського олігарха російського походження Павла Фукса не затримували при в’їзді в Мексику, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

«Я перевірив це (інформацію ЗМІ про затримання Фукса – ред.), запитав нашого посла. У Фукса були питання щодо дозволу на в’їзд. Зараз ці питання всі вирішені, і він також перебуває у Мексиці. Дуже багато спекуляцій про затримання і так далі», — сказав міністр.

Він додав, що народного депутата від «Народного фронту» Андрія Іванчука також не затримали, і він в’їхав до країни без перешкод.

Раніше журналістка програми розслідувань «Схеми» Наталія Седлецька заявила, що українського олігарха російського походження Павла Фукса затримали, коли він прилетів на мексиканський курорт Канкун. Водночас Фукс назвав цю інформацію фейком. Седлецька допустила, що Фукса могли затримати, бо він «перебуває у чорному списку США». 

У січні 2018 року телеканал Al Jazeerа опублікував розслідування, згідно з яким у 2015 році депутат Олександр Оніщенко та бізнесмен Павло Фукс, який на той час був громадянином РФ, уклали угоду з олігархом-утікачем часів Януковича Сергієм Курченком, який нині переховується від українського слідства в Росії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Українські олігархи в розслідуванні Al Jazeerа: схеми Фукса та Онищенка

Більше про:
# Павло Фукс
Пов`язані новини