УКРАЇНА

Олімпійський чемпіон Абраменко: «Моя медаль має відродити фрістайл в Україні»

19 лютого, 2018 17:00
УКРАЇНА/Олімпійський чемпіон Абраменко: «Моя медаль має відродити фрістайл в Україні»
Зберегти
Вигляд
lead
Український спортсмен Олександр Абраменко, який здобув для України першу золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх у Пхьончхані, після перемоги сподівається на відродження фрістайлу в Україні.

Український спортсмен Олександр Абраменко, який здобув для України першу золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх у Пхьончхані, після перемоги сподівається на відродження фрістайлу в Україні.

Про це він сказав журналістами Громадського одразу після нагородження.

«Я хотів би, щоб моя золота медаль стала поштовхом для того, щоб у нас відродили базу з фрістайлу, аби молоде покоління могло тренуватись і була гідна заміна мене на наступних Олімпійських іграх і в майбутньому, і в подальшому», — розповів Абраменко.

«Вітань дуже багато. Особливо у соціальних мережах. Велика кількість людей дає запит на те, щоб стати другом у соцмережах, велика кількість людей надсилає повідомлення. Спочатку я намагався відповідати всім, але потім я зрозумів, що це нереально. Це дуже приємно, що люди переживають, підтримують. Я надзвичайно щасливий, що я зміг виправдати їхні надії та сподівання», — сказав спортсмен.

Повне інтерв’ю дивіться у програмі «Гролімпіада», яка вийде в ефір Громадського 19 лютого, о 19:00.

18 лютого українець Олександр Абраменко здобув першу золоту медаль на зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї. Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фрістайлі. Таким чином країна піднялась на 17-е місце в медальному заліку.

19 лютого українцю Олександру Абраменку вручили золоту медаль зимової Олімпіади-2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гадання на салатах і футбол у дитинстві: що треба знати про олімпійського чемпіона з фрістайлу Абраменка

Пов`язані новини