ENRU

Омелян повідомив про борг МАУ перед державою 400 млн гривень

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» заборгувала державному бюджетові 400 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Мініфраструктури.

«Я би щиро порадив власникам і керівництву МАУ сконцентруватися на питанні сплати в державний бюджет 400 мільйонів зборів, які вони вже заборгували, на питаннях розвитку летовища Дніпро, авіакомпанії «Дніпроавіа», та багатьох інших питаннях», — сказав міністр.

Коментуючи намір МАУ судитися у справі про прихід Ryanair в Україну, Омелян висловив сподівання, що на державному рівні це вдасться припинити. 

«Я сподіваюся, що реакція компанії Ryanair буде спокійною і ми швидко на державному рівні припинимо цей фарс, який зараз спровокований власниками авіакомпанії МАУ», — додав Омелян. 

Він також додав, що ріст ринку 30% у минулому році, 50% у цьому році це не заслуга МАУ, це заслуга Міністерства. І те, що відбувається сьогодні, це свідоме блокування будь-якого розвитку авіаційної галузі», — заявив Омелян.

Нагадаємо, 10 липня ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень через те, що не домовився з «Борисполем».

26 липня стало відомо, що МАУ хоче судитися у справі про прихід Ryanair в Україну. 

Приватна українська авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»  була заснована, як державна компанія у 1992 році та повністю приватизована 2011 року. Базовим аеропортом МАУ є Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Материнська компанія МАУ — «Приват», власником якої є Ігор Коломойський. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram