Світ / Сусідні країни

ОМОН оточив будинок у Магнітогорську, в якому від вибуху обвалився під’їзд

«74.ru»
Світ/Сусідні країни/ОМОН оточив будинок у Магнітогорську, в якому від вибуху обвалився під’їзд
Зберегти
Вигляд
У російському Магнітогорську спецпризначенці оточили будинок, в якому 31 грудня від вибуху обвалився під’їзд. Мешканців багатоповерхівки не випускають із квартир.

Як повідомляє «74.ru», очевидці розповіли про те, що чули стрілянину.

«У моєї знайомої там живе мама. Вона подзвонила їй, і мама виглянула у під'їзд. Там натрапила на ОМОНівців, які веліли їй повернутися в квартиру. Сказали, що якогось мужика ловлять на сьомому поверсі», — сказав один із мешканців міста.

За словами кореспондента «Медузи» Євгена Берга, будинок евакуюють через повідомлення про бомбу. Водночас він також зазначив, що, за іншими даними, силовики «когось ловлять у під’їзді».

Нагадаємо, увечері 1 січня в Магнітогорську біля будинку, що обвалився, вибухнула маршрутка, внаслідок чого загинули троє людей. За офіційною інформацією, вибух стався через несправність газового обладнання. Водночас деякі ЗМІ повідомили про те, що силовики затримували ймовірних терористів, причетних до вибуху в цьому будинку.

В ніч на 31 грудня в Магнітогорську Челябінської області через вибух газу обвалився під’їзд багатоквартирного житлового будинку. Усім мешканцям, які втратили житло, влада пообіцяла купити квартири, а родичам загиблих виплатять по 100 тисяч рублів.

1 січня з-під завалів дістали тіла 8 загиблих, рятувальну операцію призупинили. Також вдалося врятувати 11-місячну дитину, яка понад добу провела під завалами.

Станом на вечір 1 січня кількість загиблих збільшилася до 9.

Пов`язані новини