В американському штаті Флорида розпочалися судові засіданні у справі про 17-річного підлітка Грема Кларка, якого підозрюють у зламі понад сотні Twitter-акаунтів знаменитостей. Проте перше судове засідання у справі зірвали пранкери. Вони вмикали музику, порнографію, а також лаялися.

Як повідомляє BBC, ймовірно для відеоконференції у Zoom не встановили пароль, тож до неї міг під'єднатися будь-хто з ідентифікаційним номером зустрічі.

Пранкери доєдналися до засідання, представившись журналістами CNN та BBC. Через музику та порно довелося зробити перерву у засіданні. Але після його відновлення пранкери продовжили заважати слуханням.

Попри шум суддя завершив засідання. Він вирішив не зменшувати розмір застави у 750 тисяч доларів для Кларка, як про це просили адвокати.

До того ж журналіст Брайан Кребс поділився зображенням, на якому видно, як суддя Крістофер Неш реагує на зрив засідання. Сам суддя запевнив, що наступного разу потрібно створити пароль для відеоконференції.

Як захиститися в Zoom?

У Zoom для кращого захисту рекомендують створювати паролі для кожної відеоконференції, персонально підтверджувати участь кожного учасника (якщо ви організатор зустрічі), забороняти користувачам ділитися своїм екраном з іншими, не поширювати посилання на конференцію у соцмережах та регулярно оновлювати сервіс.

Що за злам акаунтів у Twitter?

В останній день липня правоохоронці штату Флорида затримали трьох чоловіків віком 17, 19 і 22 роки. Їх підозрюють в одному з найбільш резонансних зламів соціальних мереж останніх років: 15 липня з понад сотні Twitter-акаунтів таких людей, як Барак Обама, Ілон Маск і Каньє Вест, розіслали прохання про переведення біткоїнів. Так хакери встигли викрасти понад 100 тисяч доларів.

17-річного Грема Кларка називають лідером злочинного угруповання, яке зламало Twitter-акаунти. Його судитимуть як дорослого за 30 звинуваченнями — це дозволяють закони штату Флорида.

Детальніше про справу читайте у тексті нашого журналіста Олега Павлюка.

Поділитись: