У Смілі Черкаської області запустили вже чотири котельні, ще десять обіцяють увімкнути вночі з 15 на 16 листопада. Про це повідомив житель міста Максим Няньченко.

«У приймальні міського голови нам повідомили, що вже запустили чотири котельні, це центральні частини міста, що будуть працювати люди всю ніч. До ранку планують запустити ще десять котелень», — сказав Максим в ефірі програми Громадського «Нині вже».

Він зазначив, що після обіцянки президента Петра Порошенка увімкнути опалення «люди заспокоїлися» — «люди повірили в те, що тепло увімкнуть».

Максим зазначив, що нині ще не встиг перевірити, чи увімкнули тепло в його будинку — «це все ще поки на словах».

Також міністр регіональної політики Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook близько 20:30 15 листопада зазначив, що газ вже подали на 8 котелень з 20. Першочергово підключають до тепла будівлі соціальної сфери.

«Наразі в них ведеться розжиг і вихід на робочий температурний режим, потрібен час. До них підключено 5 дитячих садочків, 7 шкіл, 3 лікарні, а також 45 будинків із 152», — написав Зубко.

У Смілі проживає 68 тисяч людей. До всіх 20 котелень підключені 152 будинки, у яких проживає 19 700 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Раніше Порошенко на засіданні комісії щодо ситуації з теплопостачанням у Смілі сказав: «Даю вам декілька годин, мені як президенту доповісти, що тепло запущено і газ пішов».

Також президент сказав, що «Крутити вентиль — це не є справа президента. Я цим не займався і займатися не буду. Але як глава держави, я ні в якому разі не дам порушувати права громадян».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знеструмлена лікарня та дистанційне навчання у Смілі — репортаж з останнього «холодного» міста

Поділитись: