Війна / Безпека

Опитування: за інтеграцією з ЄС виступають 58% українців, за вступ у НАТО — 45%

«Рейтинг»
Війна/Безпека/Опитування: за інтеграцією з ЄС виступають 58% українців, за вступ у НАТО — 45%
Зберегти
Вигляд
За результатами опитування, проведеного з 29 вересня по 14 жовтня, 58% респондентів виступили за інтеграцію України з Європейським Союзом, за вступ у Північноатлантичний Альянс (НАТО) — 45%.

Соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування на всій території України, крім окупованої частини Донбасу та анексованого Криму.

З твердженням, що Україна має дотримуватися інтеграції з Євросоюзом, цілком згодні 38% респондентів, скоріше згодні — 20%. Зі шляхом до Митного союзу (Росія, Білорусь, Казахстан, Вірменія та Киргизстан — ред.) повністю згодні 9% опитаних, скоріше згодні — 11%.

Якщо Україна могла би стати членом тільки одного міжнародного союзу, за вступ у ЄС висловились 54% респондентів, у Митний союз — 14%. 16% респондентів обрали інше, ще 16% не визначилися з відповіддю.

Якщо би проводився референдум про вступ України в НАТО, то за приєднання до альянсу проголосували би 45% опитаних, проти — 31%. Не голосували би 8%, а важко відповісти чи немає відповіді у 15%.

В опитуванні взяли участь 2,4 тисячі громадян України віком від 18 років. Допустима похибка не перевищує 2%, коефіцієнт охоплення респондентів — 61,8%.

Також повідомлялося, що, згідно з опитуванням, Польща стала лідером симпатій українців, а Росія — лідером антипатій.

Більше про:
# НАТО
# ЄС
Пов`язані новини