Низка опозиційних партій планує провести 6 вересня під Верховною Радою акцію з вимогою змінити виборче законодавство в Україні.

Низка опозиційних партій планує провести 6 вересня під Верховною Радою акцію з вимогою змінити виборче законодавство в Україні.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив голова політради партії «Сила людей» Олександр Солонтай.

За його словами, в акції крім «Сили людей» візьмуть участь партії «Громадянська позиція», «Демократичний альянс», «Свобода», «Національний корпус», «Батьківщина», «Самопоміч», «Аграрна партія», «Українська галицька партія» та інші.

«Ми 6 вересня будемо усі разом за одну концептуальну ідею — виборча реформа, щоби отримати чесні правила обрання більш чеснішого парламенту, ніж те, що ми маємо зараз», — наголосив Солонтай.

Він підкреслив, що це не єдина річ, яку потрібно зробити, аби отримати чесний парламент, але «це точно треба зробити — змінити виборчі правила».

Політик пояснив, що під час акції партії вимагатимуть не тільки відкритих списків на виборах до Верховної Ради, а й зміни всього Виборчого кодексу України, тобто зміни правил під час виборів на всіх рівнях.

«От 6 вересня усі разом будемо стояти поруч під одним великим транспорантом — «Даєш виборчу реформу!», — резюмував Солонтай.

Нагадаємо, останні результати соціологічних досліджень свідчать, що президент України Петро Порошенко має шанси потрапити у другий тур президентських виборів, попри те, що очолює антирейтинг. 

Результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології свідчать про те, що в українців немає явного фаворита серед кандидатів у президенти.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Поділитись: