УКРАЇНА

В українців немає явного фаворита серед кандидатів у президенти — опитування

25 червня, 2018 16:40
УКРАЇНА/В українців немає явного фаворита серед кандидатів у президенти — опитування
Зберегти
Вигляд
Ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців.

Ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців. 

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Найбільшу підтримку серед кандидатів має лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, за яку станом на середину червня готові були проголосувати 11,2% з усіх громадян України віком від 18 років.

На другому місці рейтингу опинився лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко з підтримкою 7,9%.

Далі йдуть глава «Радикальної партії» Олег Ляшко (6,5%), народний депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко (5,2%), нинішній президент України Петро Порошенко (5,2%), народний депутат Вадим Рабінович (4,1%), міськголова Львова Андрій Садовий (1,9%), лідер «Свободи» Олег Тягнибок (1,3%).

За інших кандидатів загалом проголосували би 6% респондентів.

Також зазначається, що 28,3% опитаних не визначилися з вибором, 9,4% зіпсували би бюлетень, викресливши всіх кандидатів, 11,9% не взяли би участі у виборах, а 1,1% виборців відмовилися відповідати на запитання.

Опитування проводилося у 110 населених пунктах в усіх регіонах України (крім АР Крим), в Луганській та Донецькій областях тільки на підконтрольній Україні території. В ньому взяли участь 2005 респондентів віком від 18 років.

Як повідомлялося, у рейтингу політичних партій лідирує «Батьківщина» Тимошенко.

20 червня Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році.

Раніше керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович заявив, що на виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Як повідомлялося, Тимошенко залучила до своєї передвиборчої кампанії американських політтехнологів.

Компанія Two Paths LLC, яка офіційно від імені лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко 20 лютого 2018 року заключила контракт на надання лобістських послуг з компанією Avenue Strategies, 11 травня цього року розірвала його.

Нагадаємо, що у березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Пов`язані новини