Політика / Вибори

Порошенко очолює антирейтинг, але має шанси потрапити у другий тур — соцопитування

13 липня, 2018 21:51
Політика/Вибори/Порошенко очолює антирейтинг, але має шанси потрапити у другий тур — соцопитування
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко має шанси потрапити у другий тур президентських виборів, попри те, що очолює антирейтинг, свідчать результати соціологічних досліджень.

Президент Петро Порошенко має шанси потрапити у другий тур президентських виборів, попри те, що очолює антирейтинг, свідчать результати соціологічних досліджень.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Петро Порошенко зберігає всі шанси щоб потрапити у другий тур. Про це треба говорити, адже за ним є ресурс, за ним є влада за ним є достатньо багато виборів, які можуть підійти до урн з питання «А хто крім Порошенка?», — пояснив Антипович.

Водночас, за його словами, чинний президент має високий антирейтинг.

«При цьому антирейтинг Порошенка надзвичайно високий, він його очолює, він однозначний лідер. Напевно, вже повторює Віктора Ющенка в розчаруванні і зрештою Януковича… Надзвичайно важко буде Порошенку, але шанси зберігаються», — додав Антипович.

Раніше Антипович повідомив Громадському, що прем’єр Гройсман обігнав Порошенка за рівнем задоволеності роботою.

Також раніше Антипович заявив, що на виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси.

Результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології свідчать про те, що в українців немає явного фаворита серед кандидатів у президенти.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

Пов`язані новини